روغن آنتی استاتیک

روغن آنتی استاتیک چیست؟

در صنعت نساجی، معمولا پارچه ها به سرعت بر روی سطوح مختلف جا به جا می شوند. این امر باعث می شود که بر روی سطوح یک الکتریسیته ی ساکن ایجاد شود. الکتریسیته ی ساکن ایجاد شده باعث چسبندگی پارچه و ایجاد جرقه و بروز مشکلات مختلف می شود. روغن های آنتی استاتیک در این موارد به کارخانجات نساجی کمک می کنند. روغن آنتی استاتیک یک ترکیب پلیمری می‌باشد که در جهت بر طرف نمودن الکتریسیته ساکن از روی الیاف و پارچه به کار می‌رود. برای رفع مشکل الکتریسیته ساکن در کارخانجات نساجی از مواد آنتی استاتيک استفاده مي‌کنند که اين مواد اغلب بصورت روغن های آنتی استاتيک که مخلوطی از اين مواد و روغن های مناسب می‌باشند، ساخته شده و باعث تشکیل لایه نازک روی پارچه و انتقال آسان الکترون‌های ساکن از روی پارچه وخنثی شدن اثر الکتریسیته ساکن می‌شود.

روغن آنتی استاتیک گیاهی

روغن آنتی استاتیک گیاهی ترکیبی از روغن های طبیعی، مواد فعال سطحی و افزودنی های ویژه میباشد . این ماده با حذف بار الکتریسته ساکن ، از الیاف پلی استر، اکرلیک و… مانع از پرز دادن الیاف می شود و با تسهیل حرکت الیاف بر روی یکدیگر از شکنندگی آنها جلوگیری می کند. روغن های آنتی استاتیک گیاهی فاقد مواد اسیدی می باشند.


ویژگی های روغن آنتی استاتیک

شرایط نگهداری

در محل سرپوشیده ، به صورت درب بسته و در دمای معمولی حداقل به مدت دوسال قابل نگهداری میباشد.

خرید روغن آنتی استاتیک از نساج شیمی

شرکت نساج شیمی دارای تنوع زیاد در محصولات و با توجه به نیاز و مشکلات صنایع مختلف و کارخانجات، به تولید بهترین محصولات می پردازد.نساج شیمی همراه با بهترین مشاوره برای تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات، در کنار شماست. جهت خرید روغن های آنتی استاتیک و دیگر محصولات نساج شیمی از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

  • کارخانه: کرج، شهرک صنعتی اشتهارد
    دفتر فروش: اصفهان، نبش میدان هفت برادران
    دفترفروش:اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد، خیابان۲۴
  • ۰۹۱۲۲۷۸۵۱۴۸
    ۰۹۱۰۳۲۳۱۷۱۱
  • nassajshimi@gmail.com
  • nassajshimi@
Call Now Button