روغن صنعتی موبیل MOBIL Oil

شرکت آمریکایی موبیل در سال 1911 فعالیت خود را آغاز نمود اما ثبت این کمپانی در سال 1920 صورت پذیرفت . سهام کمپانی بزرگ نفتی موبیل پس از به ثبت رسیدن توسط کمپانی اکسون در سال 1999 خریداری شد. این دو شرکت پس از ادغام شدن با یکدیگر با نام تجاری اکسون موبیل فعالیت خود را آغاز نمودند.

این شرکت دارای سابقه طولانی در عرصه روغن و نفت در دنیا است و محصولات موبیل در بیشتر نقاط جهان به فروش می رسد. در حقیقت دومین شرکت فعال در زمینه نفت و روغن دنیا موبیل است ، که بازارهای نفتی دنیا را در اختیار دارد. شرکت موبیل در حال حاضر یک برند بزرگ تجاری در زمینه نفت ، تولید و فروش انواع روغن و روان کننده می باشد. کمپانی موبیل با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و روز دنیا نیاز مصرف کنندگان را در زمینه انواع روغن و روان کننده را تامین کرده است.

 


انواع روغن صنعتی موبیل

  • روغن انتقال حرارت موبیل
  • روغن موتور موبیل
  • روغن ترانسفورماتور موبیل
  • روغن توربین موبیل
  • روغن دنده یا واسکازین موبیل
  • روغن کمپرسور موبیل
  • روغن هیدرولیک موبیل


معرفی انواع محصولات روغن موبیل MOBIL

1- روغن چند منظوره موبیل:

از شناخته ترین و پرفروش ترین محصولات این شرکت روغن موتور موبیل در ایران و سایر نقاط جهان است. روغن موتور موبیل دارای تنوع محصول زیادی است ، این روغن موتور ضمن برخورداری از کیفیت بالا از محبوبیت زیادی بین مصرف کنندگان روغن موتور برخوردار است. به طور کلی می توان روغن های موتور موبیل را به عنوان یکی از برترین برندهای روغن موتور جهان معرفی نمود. تنوع روغن موتور موبیل بسیار زیاد است ، این نوع از روغن موتورهای موبیل نیز برای موتورهای دیزلی دارای انواع مختلفی است و با توجه به نیاز مصرف کننده تولید و عرضه می گردد.

 

2-روغن هیدرولیک موبیل:

یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت موبیل ، روغن هیدرولیک موبیل است . این روغن هیدرولیک دارای کاربردهای مختلفی بوده و در یک زمان دو نقش را بازی می کند . نقش اول روغن هیدرولیک موبیل روانکاری و نقش دوم آن انتقال قدرت است که از طریق شیلنگ های مخصوص صورت می گیرد.

روغن هیدرولیک DTE موبیل MOBIL دارای ویژگی های ضد سایشی و ضد نفوذ هوا در سیستم های هیدرولیکی است.

 

 

3-روغن ترانسفورماتور موبیل:

روغن های ترانسفورماتور موبیل بر پایه نفتیک تولید شده و عمر بالایی دارند. انواع روغن های موبیل ترانسفورماتور سری MOBILECT با خاصیت دی الکتریک خوب و اکسیداسیون ، در دو کلاس 35 و 44 دارای کیفیت بالا و بر پایه معدنی تولید و عرضه می شود.

 

 

4-روغن توربین موبیل:

روغن های توربین موبیل قابل استفاده برای سیکل های ترکیبی و توربین های هیدروالکتریک و انواع توربین های بخار هستند .  روغن های MOBIL DTE توربین موبیل قابل اطمینان و بسیار با کیفیت هستند که روغن توربین موبیل سری MOBIL DTE 700 SERIES فاقد روی بوده و مناسب برای استفاده در توربین های بخار و گاز است.

 

 

5- روغن دنده:

این روغن واسکازین موبیل با خاصیت های عالی خود تعمیر و نگهداری از گیربکس های صنعتی را کاهش می دهد. روغن دنده موبیل نسبت به روغن معمولی مصرف انرژی را تا 3.6 درصد کاهش می دهد. این روغن با گریدهای 1500 ، 3200 و 6800 برای دنده های مارپیچی شکل ، انواع دنده های فولادی و چرخ دنده های مونتاژ شده صنعتی سرعت پائین و بار زیاد تولید و عرضه شده است.

 

6- روغن کمپرسور موبیل:

روغن Mobil SHC Rarus Series مخصوص روان کاری کمپرسور هوای پیچ و دوار Supreme Performance و پره های سخت شامل سری 400 ، 800 و 1020 تولید شده است .

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button