روغن Bcf

روغن Bcf چیست

صنعت نساجی یکی از صنایع پیشرفته و کاربردی در جهان می باشد و سیستم ها و تجهیزات مختلف در صنعت نساجی به روانکارهای صنعتی مخصوصی که همان روغن نخ بیسی اف صنایع نساجی می باشند نیاز دارند. از جمله ماشین آلات صنعت نساجی می توان به ماشین های بافندگی ، ماشین های نخ ریسی، ماشین های دوخت اشاره کرد. به منظور بهبود کارکرد این ماشین ها در صنعت نساجی از روغن های مخصوص صنایع نساجی استفاده می شود تا علاوه بر بهبود عملکرد و کارایی، باعث افزایش طول عمر دستگاه نیز شود. پس در این مقاله می خواهیم به کامل به شما بگوییم که روغن نخ بیسی اف چیست.

کاربرد روغن Bcf

یاز به روانکاری در صنعت نساجی در مراحل این صنعت متفاوت می باشد. لذا توصیه می گردد روغن نخ بیسی اف های صنایع نساجی از منابع با استاندارد تهیه شوند. در صنعت نساجی با توجه به اینکه فرآیند تولید نخ تا مرحله تکمیل پارچه بسیار طولانی و زمان بر می باشد باید از روانکارهای مختلف برای دستگاه ها استفاده گردد تا باعث بهبود عملکرد دستگاه ها شود. قسمت های مختلف دستگاه های صنعت نساجی به طور دائم با بارهای زیاد مواجه هستند. سرعت بالا، محدوده دمای گسترده و تاثیرات شیمیایی عواملی است که باید به طور روزانه در یک فرآیند تولید، مورد توجه قرار گیرند تا عملکرد بهینه داشته باشند. این روغن ها باید از نقاط مختلف دستگاه که در اصطکاک می باشند در برابر سایش و خوردگی در مدت زمان طولانی محافظت کنند. روغن های صنعتی با توجه به مشخصات دستگاه های مختلف صنعت نساجی و توصیه های سازنده دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.


ویژگی های روغن روغن Bcf

دارای ضد خوردگی

نفوذپذیری خوب در الیاف

Chemical reaction

دارای خاصیت شستشو وپاک شدن از الیاف

عدم تشکیل رسوب روی دستگاه

پایداری حرارت بالا

دارای خاصیت آنتی استاتیک قوی

شرایط نگهداری

از نکاتی که باید در نگهداری و انبار کردن صحیح روغن های صنایع نساجی در نظر گرفت می توان به حفاظت در مقابل آلودگی، تجزیه در اثر گرما و سرمای بیش از حد و راحتی حمل و نقل این محصولات اشاره کرد. فضای مورد نیاز برای نگهداری روغن نخ بیسی اف های صنایع نساجی به نوع بسته بندی این محصولات بستگی دارد. همچنین در انبارداری این محصولات همواره باید به این نکته توجه کرد که اولین محصول ورودی به انبار باید اولین محصول خروجی باشد. شرایط و تجهیزات انبار، محیط انبار و روش‌های انبارداری به زمان مجاز برای نگه‌داری روغن های صنعتی که معمولا روی بسته بندی آنها درج شده است، بستگی دارند.

Call Now Button